Realista 

Pravidla inzerce > HLAVNÍ STRÁNKA <

DETAILNÍ VYHLEDÁVÁNÍ

Přihlášení

?

REGISTRACE

Zapomněl jsem hesloDetailní vyhledávání

reklama

Hledám nájem

kupuji

Pro ty, kteří si hledají nemovitost k pronajmutí, má Realista dvě nabídky:

Klasická realitka

Klasická realitka je tu pro Vás, jestliže se nechcete o nic starat. Realista pro Vás nemovitost najde a zařídí vše potřebné od prověření práv pronajímatele a přípravy nezbytných dokumentů až po realizaci a dokončení celé transakce. Podrobnosti o Klasické realitce.

Chytrá realitka

Chytrá realitka je Vaše volba pokud věříte, že celou transakci zvládnete sami či s menší pomocí, chcete mít proces hledání nájmu pod kontrolou a rádi byste ušetřili výdaje za provizi běžných realitních kanceláří.

Nalezení nemovitosti na trhu je v současné době úkol, který Vám připraví nejedno rozčarování a zklamání. Inzerce je povrchní, nepřesná, hledáním v nabídkách strávíte obrovské množství času. Lidé, kteří pro Vás nic neudělali, chtějí provize za zprostředkování a navíc úroveň jimi poskytovaných právních a jiných služeb je často pochybná. Realista chce trh zpřehlednit a chce umožnit zájemcům o pronájem, aby ušetřili peníze, nervy i čas. Abyste měli představu o tom, co obnáší pronájem nemovitosti, podívejte se na Postup při pronájmu nemovitosti.

V rámci Chytré realitky pro Vás Realista připravil následující:

  • Detailní vyhledávání v přehledné databázi nemovitostí. Možnost vyhledávat dle mnoha užitečných parametrů - sami si vyberete, které parametry jsou pro Vás důležité a které ne. Navíc si sami můžete zvolit, jestli chcete vybírat i z nabídek realitních kanceláří nebo chcete vyhledat jen nemovitosti přímo od majitele. Detailní vyhledávání (jde o nejdetailnější vyhledávání v ČR!) šetří Váš čas a zjednodušuje výběr té pravé nemovitosti. Podrobnosti o Realistově databázi.
  • Pokud nenajdete v aktuální nabídce přesně to, co hledáte, můžete si nechat novinky, které splňují Vaše požadavky zasílat emailem. Podrobnosti o Realistově hlídači.
  • Pokud Vás zaujme nějaká nemovitost, můžete s jejím majitelem efektivně komunikovat prostřednictvím Realistovy pošty. Podrobnosti o Realistově poště.
  • Nemovitosti, které si vyberete, si můžete uložit do Oblíbených nemovitostí a kdykoli se k nim vrátit. Podrobnosti o Oblíbených nemovitostech.
  • Můžete se pohodlně online registrovat na prohlídky u nemovitostí, které Vás osloví. Podrobnosti o Realistových prohlídkách.
  • Až najdete tu pravou nemovitost, pomůže Vám Realista uzavřít celou transakci. Realista připraví veškeré potřebné dokumenty a provede Vás všemi úskalími celé operace až do zdárného konce, tedy pokud si to budete přát. Podrobnosti o Realistově výhodném balíčku služeb Nájem.
  • Pokud máte dostatek zkušeností a nepotřebujete při nájmu/podnájmu nemovitosti spolupracovat s našimi odborníky, může Vám Realista nabídnout alespoň své osvědčené smluvní vzory. Podrobnosti o Realistových Realistových vzorových smlouvách.

Zaujala Vás Realistova nabídka?

Pokud se chcete zdarma zaregistrovat a zdarma využívat služby jako například Oblíbené nemovitosti, registrace na Realistovy prohlídky, Realistova pošta, proveďte Registraci uživatele a staňte se Realistou.

Pokud chcete nyní vyhledat nemovitosti v Realistově databázi, přejděte do Detailního vyhledávání.

Realista

Pokud se chcete o Realistovi dozvědět více, tak si můžete vybrat z následujících odkazů: