Realista 

Pravidla inzerce > HLAVNÍ STRÁNKA <

DETAILNÍ VYHLEDÁVÁNÍ

Přihlášení

?

REGISTRACE

Zapomněl jsem hesloDetailní vyhledávání

reklama

Kupuji nemovitost

kupuji

Pro ty, kteří se chystají koupit nemovitost, má Realista dvě nabídky:

Klasická realitka

Klasická realitka je tu pro Vás, jestliže se nechcete o nic starat. Realista pro Vás nemovitost najde a zařídí vše potřebné od prověření vlastnického práva prodávajícího, přípravy potřebných dokumentů a smluv až po zajištění bezpečné platby, realizaci převodu nemovitosti a zápis vlastnického práva do katastru nemovitostí. Podrobnosti o Klasické realitce.

Chytrá realitka

Chytrá realitka je Vaše volba pokud věříte, že celou transakci zvládnete sami či s menší pomocí, chcete mít proces nákupu stále pod kontrolou a rádi byste ušetřili výdaje za provize běžných realitních kanceláří.

Nalezení nemovitosti na trhu je v současné době úkol, který Vám připraví nejedno rozčarování a zklamání. Inzerce je povrchní, nepřesná, hledáním v nabídkách strávíte obrovské množství času. Lidé, kteří pro Vás nic neudělali, chtějí provize za zprostředkování, a navíc úroveň jimi poskytovaných právních a jiných služeb je často pochybná. Realista chce trh zpřehlednit a chce umožnit zájemcům o koupi, aby ušetřili peníze, nervy i čas. Abyste měli představu o tom, co nákup nemovitosti obnáší, podívejte se na Postup při prodeji nemovitosti.

V rámci Chytré realitky pro Vás připravil Realista následující nabídku:

  • Detailní vyhledávání v přehledné databázi nemovitostí Vám umožňuje vyhledávat dle mnoha užitečných parametrů - sami si vyberete, které parametry jsou pro Vás důležité a které ne. Navíc si sami můžete zvolit, jestli chcete vybírat i z nabídek realitních kanceláří nebo chcete vyhledat jen nemovitosti přímo od majitele. Detailní vyhledávání (jde o nejdetailnější vyhledávání v ČR!) šetří Váš čas a zjednodušuje výběr té pravé nemovitosti. Podrobnosti o Realistově databázi.
  • Pokud nenajdete v aktuální nabídce přesně to, co hledáte, můžete si nechat novinky, které splňují Vaše požadavky zasílat emailem. Podrobnosti o Realistově hlídači.
  • Pokud Vás zaujme nějaká nemovitost, můžete s jejím majitelem efektivně komunikovat prostřednictvím Realistovy pošty. Podrobnosti o Realistově poště.
  • Nemovitosti, které si vyberete, si můžete uložit a kdykoli se k nim vrátit. Podrobnosti o Oblíbených nemovitostech.
  • Můžete se pohodlně online registrovat na prohlídky u nemovitostí, které Vás osloví. Podrobnosti o Realistových prohlídkách.
  • Až najdete tu pravou nemovitost, pomůže Vám Realista uzavřít celou transakci. Realista připraví veškeré potřebné dokumenty a provede Vás všemi úskalími celé operace až do zdárného konce, tedy pokud si to budete přát. Je na Vás, který z Realistových výhodných balíčků služeb si zvolíte. Buď Prodej online nebo Plný servis při prodeji.
  • Pokud máte dostatek zkušeností a nepotřebujete při koupi nemovitosti spolupracovat s našimi odborníky, může Vám Realista nabídnout alespoň své osvědčené smluvní vzory. Podrobnosti o Realistových vzorových smlouvách.
  • V případě, že chcete financovat nákup nemovitosti hypotékou, Realista Vám pomůže vyřídit výhodné financování. Podrobnosti o Realistově službě Zajištění financování.
  • Pokud se dohodnete na koupi nemovitosti, můžete s Realistovou pomocí bezpečně uskutečnit platbu za tuto nemovitost. Realista zařídí vše potřebné, aby jak kupující tak prodávající nebyli vystaveni riziku při platbě za nemovitost. Realista Vám může peníze uschovat nebo Vám pomůže zařídit bezpečný vázaný účet v bance či notářskou nebo advokátní úschovu tak, aby se ani jedna strana nemusela obávat, že o své peníze přijde. Podrobnosti o Realistově úschově.
  • Pro potřeby daně z převodu nemovitostí Vám Realista zařídí ocenění nemovitosti. Podrobnosti o Realistově ocenění.

Zaujala Vás Realistova nabídka?

Pokud se chcete zdarma zaregistrovat a zdarma využívat služby jako například Oblíbené nemovitosti, registrace na Realistovy prohlídky, Realistova pošta, proveďte Registraci uživatele a staňte se Realistou.

Pokud chcete nyní vyhledat nemovitosti v Realistově databázi, přejděte do Detailního vyhledávání.

Realista

Pokud se chcete o Realistovi dozvědět více, tak si můžete vybrat z následujících odkazů: