Realista 

Pravidla inzerce > HLAVNÍ STRÁNKA <

DETAILNÍ VYHLEDÁVÁNÍ

Přihlášení

?

REGISTRACE

Zapomněl jsem hesloDetailní vyhledávání

reklama

Nabízím nájem

prodávám

Hledáte někoho, komu byste pronajali svou nemovitost? Realista má pro Vás dvě lukrativní nabídky:

Klasická realitka

Klasická realitka je tu pro Vás jestliže hledáte partnera, který za Vás zařídí vše potřebné od vyhledání nájemce přes přípravu potřebných dokumentů až po zařízení veškerých dalších nezbytných náležitostí. Podrobnosti o Klasické realitce.

Chytrá realitka

Chytrá realitka je Vaše volba pokud věříte, že celou transakci zvládnete sami či s menší pomocí, chcete mít proces hledání nájemce pod kontrolou a ušetřit výdaje za provizi běžných realitních kanceláří. Kouzlo Chytré Realitky je v tom, že Vás Realista provede celým procesem pronájmu nemovitosti a vy si u Realisty vyberete pouze ty služby, které v danou chvíli potřebujete. Celou transakci tak uskutečníte rychle, pohodlně a s maximálním možným výnosem bez zbytečných nákladů. Abyste si udělali detailní představu o tom, co pronajmutí nemovitosti obnáší, podívejte se na Postup při pronájmu nemovitosti.

Při hledání zájemce o nájem Vaší nemovitosti Vám Realista pomocí Chytré realitky pomůže:

  • snadno najít potenciální nájemce, kteří si nemovitost najdou v Realistově Detailním vyhledávání. Zdarma zaregistrujete Vaši nemovitost do Realistovy databáze, která aspiruje na to stát se nejpřehlednějším a nejpropracovanějším inzertním médiem na českém realitním trhu. Podrobnosti o Realistově databázi.
  • komunikovat anonymně online se zájemci o Vaši nemovitost prostřednictvím Realistovy pošty, čímž se vyhnete zbytečným telefonátům od realitních "expertů", kteří budou chtít Vaši nemovitost pronajmout za provizi. Podrobnosti o Realistově poště.
  • efektivně organizovat prohlídky v Realistově online systému, kde vypíšete termíny prohlídek a lidé se Vám na ně sami registrují. Odpadnou Vám zbytečné telefonáty a další organizační agenda, čímž ušetříte spoustu času. Podrobnosti o Realistových prohlídkách.
  • dosáhnout nejvyššího možného nájemného na trhu tím, že na Vaši nemovitost vypíšete aukci, do které Vám zájemci budou posílat nabídky výše nájemného. Tato aukce je nezávazná a probíhá obálkovou metodou. Vy se po jejím skončení můžete svobodně rozhodnout, komu a za jakých podmínek nakonec nemovitost pronajmete. Podrobnosti o Realistově aukci

V okamžiku, kdy se dohodnete se zájemcem o pronájmu nemovitosti, nastává druhá fáze, kterou můžeme nazvat "realizací nájmu". V průběhu této fáze Vás Realista provede skrze veškerá úskalí, která uzavírání realitních obchodů provázejí. Postará se o Vás při přípravě veškerých právních a jiných dokumentů nutných pro realizaci transakce a zajistí Vám jejich sepsání zkušenými právníky v oboru nemovitostí. Jedná se zejména o nájemní nebo podnájemní smlouvu. Podrobnosti o Realistově výhodném balíčku služeb Nájem.

Pokud máte dostatek zkušeností a nepotřebujete při nájmu/podnájmu nemovitosti spolupracovat s našimi odborníky, může Vám Realista nabídnout alespoň své osvědčené smluvní vzory. Podrobnosti o Realistových vzorových smlouvách.

Veškeré tyto služby Vám Realista poskytne jen tehdy, když o ně budete stát. A záleží jen na Vás, jestli si vyberete jednu, všechny nebo žádnou.

Oslovila Vás Realistova nabídka?

Pro využití Chytré realitky zaregistrujte sebe i svou nemovitost.

Pro Klasickou realitku - prodej nemovitosti přes makléře bez starostí, nás kontaktujte.

Realista

Pokud se chcete o Realistovi dozvědět více, tak si můžete vybrat z následujících odkazů: