Realista 

Pravidla inzerce > HLAVNÍ STRÁNKA <

DETAILNÍ VYHLEDÁVÁNÍ

Přihlášení

?

REGISTRACE

Zapomněl jsem hesloDetailní vyhledávání

reklama

O nás

Realista

Realitní portál Realista byl založen, protože jeho zakladatelé věří, že lidé si zaslouží jednoduše, rychle, bez velkého úsilí a nadměrných finančních prostředků najít svůj byt, dům, nebytový prostor či pozemek, případně jeho kupce či nájemce. Šlo nám o to, vymyslet co nejlepší vyhledávací systém, ušetřit Vám čas a umožnit Vám, abyste nemuseli platit vysoké provize, pokud nebudete chtít.

Společnost Realista Czech Republic, s.r.o. je mladou dynamickou společností spojující v sobě tradiční zkušenosti z klasické realitní kanceláře společně s novými nápady a inovativní koncepcí. V naší kanceláři naleznete nejen odborníky na reality, ale i ekonomy a právníky.

Vsadili jsme na strategii individuálního přístupu k zákazníkovi, kdy si každý sám stanoví, co přesně hledá, jaké služby požaduje a kolik chce v konečném součtu zaplatit. K tomu poskytujeme uživatelsky příjemný a pohodlný internetový portál s nejdetailnějším vyhledáváním a širokou paletu nabízených služeb včetně možnosti komplexního právního ošetření Vašich obchodů. Vznikla tak jedinečná a variabilní kombinace služeb, která svým rozsahem na našem trhu nemá obdoby.

Ti z Vás, kteří však zejména s ohledem na svou časovou vytíženost preferují standardní služby klasické realitní kanceláře, se nemusí bát, i na to jsme připraveni. Stačí nás kontaktovat a všechno ostatní již za Vás vyřídíme my.

Přejeme hodně úspěchů při Vašem obchodování s realitami! A nezapomeňte - u Realisty je všechno reálné! ...

Kontakt

Realista

Realista Czech Republic, s.r.o.
Pařížská 1076/7
110 00 Praha 1
zapsaná v OR u MS v Praze oddíl C, vl. 94157

Kontakty:
tel: (office)
fax:
e-mail: info@realista.cz
web: www.realista.cz