Realista 

Pravidla inzerce > HLAVNÍ STRÁNKA <

DETAILNÍ VYHLEDÁVÁNÍ

Přihlášení

?

REGISTRACE

Zapomněl jsem hesloDetailní vyhledávání

reklama

Pravidla vložení inzerátu u Realisty

Realista

U Realisty mohou inzerovat fyzické i právnické osoby zcela zdarma. Předpokladem inzerce je pouze registrace u Realisty. Inzerce u Realisty není podmíněna odběrem jakýchkoli Realistových služeb.

V případě, že se je inzerentem realitní kancelář, je však inzerent povinen tuto skutečnost uvést při své registraci.

Počet inzerátů pro jednoho uživatele není nijak omezen.

Inzerovaná cena nemovitostí musí být cenou konečnou - tzn., musí být včetně případné provize.

Při inzerci ve vlastním zájmu vyplňte co nejvíce položek, včetně jakýchkoli dalších doplňujících informací, které mohou zatraktivnit Vaši nemovitost.

Realista si vyhrazuje právo smazat inzeráty, které jsou dle jeho názoru v rozporu se zákony, dobrými mravy nebo jsou jinak nevhodné pro uveřejnění. Stejně tak může Realista smazat inzeráty porušující pravidla inzerce.

Tato pravidla nenahrazují Všeobecné obchodní podmínky serveru www.realista.cz.

Postup pro zadávání inzerce

  1. Nejprve se musíte zaregistrovat. To uděláte snadno na hlavní straně v levém sloupci nahoře po kliknutí na tlačítko REGISTRACE.
  2. Poté, co obdržíte heslo k svému účtu na Váš soukromý e-mail, se přihlásíte pod svým uživatelským jménem a heslem - opět vlevo nahoře na hlavní straně.
  3. Po přihlášení (kdykoli si můžete změnit heslo) se dostanete do Realistova rozcestníku tzv. KUDYKAMU. Tam Vás bude zajímat sekce PRO NABÍZEJÍCÍ, ve které naleznete kolonku NOVÁ NEMOVITOST. Poté budete sledovat instrukce a vyplňovat políčka údaji o své nemovitosti.
  4. Po zadání inzerce nezapomeňte k inzerátu připojit fotografie, případně vyhlásit prohlídky, aukce nebo objednat služby. Vše jednoduše naleznete v KUDYKAMU (dostanete se na něj kdykoli kliknutím na tlačítko ZPĚT NA KUDYKAM umístěné v levém sloupci nahoře, v sekci PRO VŠECHNY
  5. A v případě jakýchkoli neočekávaných problémů nás samozřejmě můžete kdykoli kontaktovat, ať už prostřednictvím e-mailu či na uvedeném telefonním čísle.