Realista 

Pravidla inzerce > HLAVNÍ STRÁNKA <

DETAILNÍ VYHLEDÁVÁNÍ

Přihlášení

?

REGISTRACE

Zapomněl jsem hesloDetailní vyhledávání

reklama

Prodávám nemovitost

prodávám

Prodáváte nemovitost? Realista má pro Vás dvě lukrativní nabídky:

Klasická realitka

Klasická realitka je tu pro Vás, jestliže hledáte partnera, který za Vás zařídí vše potřebné od vyhledání kupce přes přípravu potřebných dokumentů a smluv až po zajištění bezpečné platby realizaci převodu nemovitosti a zápis vlastnického práva do katastru nemovitostí. Podrobnosti o Klasické realitce.

Chytrá realitka

Chytrá realitka je Vaše volba pokud věříte, že celou transakci zvládnete sami či s menší pomocí, chcete mít proces prodeje pod kontrolou a rádi byste ušetřili výdaje za provize běžných realitních kanceláří. Kouzlo Chytré realitky je v tom, že Vás Realista provede celým procesem prodeje nemovitosti a vy si u Realisty vyberete pouze ty služby, které v danou chvíli potřebujete. Celou transakci tak uskutečníte rychle, pohodlně a s maximálním možným výnosem bez zbytečných nákladů. Abyste si udělali detailní představu o tom, co prodej nemovitosti obnáší, podívejte se na Postup při prodeji nemovitosti.

Při hledání zájemce o koupi Vaší nemovitosti Vám Realista pomocí Chytré realitky pomůže:

  • snadno najít potenciální zájemce, kteří si nemovitost najdou v Realistově Detailním vyhledávání. Zdarma zaregistrujete Vaši nemovitost do Realistovy databáze, která aspiruje na to, stát se nejpřehlednějším a nejpropracovanějším inzertním médiem na českém realitním trhu. Podrobnosti o Realistově databázi.
  • komunikovat anonymně online se zájemci o Vaši nemovitost prostřednictvím Realistovy pošty, čímž se vyhnete zbytečným telefonátům od realitních "expertů", kteří budou chtít Vaši nemovitost za provizi prodat. Podrobnosti o Realistově poště.
  • efektivně organizovat prohlídky v Realistově online systému, kde vypíšete termíny prohlídek a lidé se Vám na ně sami registrují. Odpadnou Vám zbytečné telefonáty a další organizační agenda, čímž ušetříte spoustu času. Podrobnosti o Realistových prohlídkách.
  • dosáhnout nejvyšší možnou cenu na trhu tím, že na Vaši nemovitost vypíšete aukci, do které Vám zájemci budou posílat nabídky. Tato aukce je nezávazná a probíhá obálkovou metodou. Vy se po jejím skončení můžete svobodně rozhodnout, komu a za jakých podmínek nakonec nemovitost prodáte. Podrobnosti o Realistově aukci
  • obstarat ocenění nemovitosti od znalců, kteří s Realistou spolupracují.

V okamžiku, kdy se dohodnete se zájemcem o prodeji nemovitosti, nastává druhá fáze, kterou můžeme nazvat "realizací prodeje nemovitosti". Zde teprve dochází k vlastní "operaci" - nemovitost mění vlastníka. V průběhu této fáze Vás Realista provede skrze veškerá úskalí, která uzavírání realitních obchodů provázejí. Máte na vybranou, který z Realistových výhodných balíčků služeb si zvolíte - Prodej online nebo Plný servis při prodeji.

Realista se o Vás postará v následujících oblastech:

  • příprava veškerých právních a jiných dokumentů nutných pro realizaci transakce zkušenými právníky v oboru nemovitostí. Jedná se zejména o: Rezervační smlouvu, Smlouvu o smlouvě budoucí kupní (při koupi na hypotéku), Kupní smlouvu, Smlouvu o převodu členských práv a povinností v družstvu, Návrh na vklad práva do katastru nemovitostí a veškeré další potřebné dokumenty.
  • pokud máte dostatek zkušeností a nepotřebujete při prodeji nemovitosti spolupracovat s našimi odborníky, může Vám Realista nabídnout své osvědčené smluvní vzory. Podrobnosti o Realistových vzorových smlouvách.
  • zajištění bezpečné platby za Vaši nemovitost. Realista zařídí vše potřebné, aby jak kupující tak prodávající nebyli vystaveni riziku při platbě za nemovitost. Realista Vám může peníze uschovat nebo Vám pomůže zařídit bezpečný vázaný účet v bance či notářskou nebo advokátní úschovu tak, aby se ani jedna strana nemusela obávat, že o své peníze přijde. Podrobnosti o Realistově úschově.
  • ocenění nemovitosti nezbytné pro platbu daně z převodu nemovitostí. Podrobnosti o Realistově ocenění.

Veškeré tyto služby Vám Realista poskytne jen tehdy, když o ně budete stát. A záleží jen na Vás, jestli si vyberete jednu, všechny nebo žádnou.

Oslovila Vás Realistova nabídka?

Pro využití Chytré realitky zaregistrujte sebe i svou nemovitost.

Pro Klasickou realitku - prodej nemovitosti přes makléře bez starostí, nás kontaktujte.

Realista

Pokud se chcete o Realistovi dozvědět více, tak si můžete vybrat z následujících odkazů: